daguitje.nl

Museum BroekerVeiling tickets en aanbiedingen

€4,50
€6,00
Leukstetickets.nl
€6,95
€15,00
Leukstetickets.nl
€6,95
€15,00
Leukstetickets.nl
€6,95
€15,00
Tripper.nl
€6,95
€12,00
Tripper.nl
€8,50
€14,00
Tripper.nl
€11,50
€15,00
Tripper.nl
€13,50
€17,50
Leukstetickets.nl
€14,95
€24,95
Tripper.nl
€15,00
€20,00
Leukstetickets.nl
€15,00
Tiqets.com
€18,50
Tiqets.com
€22,00
Getyourguide.com
€22,50
Tiqets.com
€17,50
Tiqets.com
€22,00
Tiqets.com

Museum BroekerVeiling

Museum Broekerveiling in Broek op Langedijk is een bijzondere plek om te bezoeken. Dit museum is namelijk de oudste doorvaargroenteveiling ter wereld: het museum ligt op de historische plek waar in 1887 het veilen bij afslag ontstaan is. Het systeem van veilen bij afslag wordt tot op de dag van vandaag nog altijd toegepast bij alle grote veilingen en is dus zeker bijzonder te noemen. Omdat het systeem voor het eerst gebruikt is op de plek van het museum, gaat het gehele museum dan ook over de oudste doorvaargroenteveiling en het systeem dat onlosmakelijk verbonden is aan de oudste doorvaargroenteveiling.

Een museum in twee delen: De Toekomst en Het Verleden
Museum Broekerveiling houdt de herinnering met betrekking tot de oudste doorvaargroenteveiling en het systeem van het veilen bij afslaan tot leven in twee gebouwen. Bezoek het gebouw De Toekomst om meer te weten te komen over de nabije toekomst en bezoek Het Verleden om je te verdiepen in de geschiedenis. Tot slot heeft het museum ook een prachtig buitenmuseum.

Faciliteiten

Museum BroekerVeiling adresgegevens

Museumweg 2
1721 BW Broek op Langedijk
Tel. (0226) 31 38 07
Fax (0226) 31 83 04
E-mail: info@broekerveiling.nl

Andere leuke dagjes uit